عضو شورا ارزشیابی انجمن خوشنویسان ایران با بیان اینکه کار فرهنگی زیرساخت اصلی کشور است، تصریح کرد: با کارها و اقدامات و حمایتهایی که انجام گرفته است رفسنجان به یکی از قطبهای خوشنویسی استان کرمان و کشور تبدیل خواهد شد.

به گزارش هرمزخبر ، استاد یادگار خیام عصر امروز ۵ اسفندماه در مراسم افتتاح نمایشگاه خوشنویسی نقطه در گالری نگار رفسنجان اظهار کرد: هیچوقت در رفسنجان احساس غریبی نکردم و حتی از شهر خودم بیشتر رغبت داشته ام که در این شهر نمایشگاه داشته باشم.

عضو شورا ارزشیابی انجمن خوشنویسان ایران با بیان اینکه کار فرهنگی زیرساخت اصلی کشور است، تصریح کرد: با کارها و اقدامات و حمایت‌هایی که انجام گرفته است رفسنجان به یکی از قطبهای خوشنویسی استان کرمان و کشور تبدیل خواهد شد.

خیام حضور دو استاد چیره دست به نامهای ایزدخواه و طالبی را در رفسنجان مورد اشاره قرار داد و افزود: علاوه بر تلاش و ممارست هنرمندان و خوشنویسان، حمایت‌های مسئولین شهر بویژه آقای میرافضلی مدیر روابط عمومی مس سرچشمه نیز وجود دارد و اساتیدی طراز اولی که نمایشگاه داشته اند را در رفسنجان میسر کرده است.

وی اظهار کرد: امیدواریم خانه خوشنویسی و موزه خوشنویسی در رفسنجان ایجاد شود و قول می دهم آثار فاخر شورای ارزشیابی به این موزه تعلق بگیرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *