به گزارش خبرنگار هرمزخبر ، عباس بلوچی عصر امروز ۵ اسفند ماه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۷۵ عکس با موضوع رفسنجان از حدود ۴۰ عکاس به دبیرخانه جشنواره رسید که از بین این تعداد عکس داوری آنلاین انجام شد و ۴۸ قطعه عکس برای شرکت در جشنواره انتخاب گردید.

وی با بیان اینکه قرار است روزهای هشتم و نهم اسفند داوری نهایی انجام و نتیجه نهایی اعلام شود، افزود: هدف از برگزاری این جشنواره معرفی جاذبه‌های گردشگری و قابلیت‌های رفسنجان از منظر و دید هنرمندان است.
دبیر تخصصی جشنواره عکس رفسنجان عنوان کرد: در سال‌های اخیر هنرمندان رفسنجانی در حوزه عکاسی فعالیت خوبی داشتند و مدال‌های زیادی در مسابقات و جشنواره‌های مختلف کسب کردند.
بلوچی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۵۰ نفر عکاس فعال در شهرستان داریم که معمولا در نمایشگاه‌های مختلف حضور دارند، بیان کرد: امسال ۱۱ کلاس عکاسی در انجمن سینمای جوان برگزار کردیم که در این دوره‌ها ۱۰۰ نفر آموزش دیدند و در کشور جزو دفاتر اول در برگزاری دوره های آموزشی عکاسی بودیم.
مسئول انجمن سینمای جوان رفسنجان به نمایشگاه عکس «رفسنجان زیبا» اشاره و بیان کرد: این جشنواره به همت شهرداری و شورای شهر و همکاری انجمن سینمای جوان رفسنجان و حمایت روابط‌عمومی مس سرچشمه برگزار شده است.
بلوچی با بیان اینکه اختتامیه جشنواره عکس رفسنجان نهم اسفندماه جاری برگزار می‌شود، یادآور شد: آقایان مسعود زنده‌رود، سیامک جعفری و مظفر طاهری هیأت داوران این جشنواره هستند.
به گزارش هرمزخبر ، جشنواره عکس «رفسنجان زیبا» با حضور شهردار رفسنجان، مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه و جمعی از مسئولین شهرستان در محل هتل هیلان رفسنجان افتتاح شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *