به گزارش خبرنگار هرمزخبر، حجت الاسلام سید محمود حسینی در جلسه هماهنگی قرآن و عترت با حضور فعالان قرانی شهرستان رفسنجان در محل مجتمع مس سرچشمه اظهار کرد: همیشه این سوال برای من پیش می آمد که مس سرچشمه رفسنجان با این عظمت و پتانسیلی که دارد چرا برای خود شهرستان کم استفاده می شود. اخیرا نیروی ولایی و برادر شهید مدیریت را در دست گرفته اند و از این بابت خوشحالیم که ایشان اینگونه دغدغه مند هستند.

وی تصریح کرد: معتقدیم در کنار کمکهایی که برای آبادانی و عمرانی انجام می شود که آنها هم لازم است در کنار آن فعالیتهای فرهنگی نیز باید صورت بگیرد و جای خوشبختی است که مس در این حوزه وارد شده است ورود شرکت مس به حمایت از فعالیتهای قرآنی جای قدردانی دارد.

حسینی مدیریت فعالیتهای قرآنی و برنامه ریزی برای سال آینده را بسیار ضروری و مناسب دانست و یادآور شد: اگر هماهنگی و تقسیم کار صورت بگیرد ما در این حوزه نتیجه می گیریم و اگر این کار مدیریت شود قطعاً ثمرات آن را خواهیم دید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان خاطرنشان کرد: ده‌ها موسسه قرآنی و دهها خانه قرآن در روستاهای شهرستان رفسنجان از سوی اداره تبلیغات حمایت می شود و اگر مس سرچشمه نیز این حمایت را انجام دهد گامهای موثرتری را در گسترش فعالیتهای قرآنی برخواهیم داشت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *