به گزارش هرمزخبر ، در استان کرمان و در شهرستان رفسنجان نیز مردم همیشه در صحنه دیار فاتحان اروند، از ساعات آغازین راهپیمایی در میدان علی ابن ابی طالب (ع) محل شروع مراسم تجمع کرده و سپس در مسیر خیابان طالقانی تا میدان شهدا، راهپیمایی کردند.

اقشار مختلف مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان با در دست داشتن پلاکارد، پرچم، پوستر و با سر دادن شعارهای ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی برای سی و نهمین سال متوالی، حمایت خود را از نظام قدرتمند جمهوری اسلامی و دستاوردهایی که حاصل خون هزاران هزار شهید می باشد اعلام کرده و نفرت و انزجار خود را از سیاست های خصمانه دشمنان انقلاب که در طی این سی و نه سال، از هیچ مکر و ترفند و توطئه ای برای ساقط کردن نظام اسلامی ایران فروگذار نکردند، اعلام کردند.

راهپیمایان با سر دادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فتنه گر»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه» بار دیگر بصیرت و فهم بالای انقلابی خود را به نمایش گذاشتند. آنها در ادامه در میدان شهدا، تجمع کردند.

ابراهیم پور از شهروندان رفسنجانی که در راهپیمایی حضور دارد به هرمزخبر می گوید: بدون تردید، امروز که نظام سلطه و استکبار برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی با یکدیگر هم پیمان شده‌اند، مردم ایران می‌دانند که رمز تداوم حرکت انقلاب اسلامی و راه عبور از مشکلات پیش روی کشور تمسک و تبعیت از ولایت فقیه، حفظ وحدت ملی و حضور هوشمندانه در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و بیش از پیش حفظ روحیه انقلابی و جهادی خواهد بود.

وی با بیان این نکته که یوم الله ۲۲ بهمن، فرصتی برای تجدید پیمان با آرمان‌های والای امام راحل عظیم الشأن و شهدای بزرگوار و بیعت دوباره با ولی امر مسلمین، امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و نمایش اقتدار، وحدت و همبستگی ملی است، می افزاید: مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه رفسنجان همگام با دیگر هموطنان در سراسر ایران اسلامی، با حضور پرشور و شعور در راهپیمایی وحدت آفرین ۲۲ بهمن، بار دیگر عزم و اراده خود برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهداف والای آن و نیز انزجار خود از استکبار و توطئه‌ها و نقشه‌های شوم شان را به رخ جهانیان کشیدند.

ابراهیمی از دانشجویان رفسنجانی نیز در گفتگو با هرمزخبر اظهار می کند: با توجه به شرایط منطقه و توطئه افکنی های دشمنان که نه تنها نسبت به گذشته کمتر نشده بلکه همواره ادامه دارد شرکت در راهپیمایی امسال به نظرم متمایز از سالهای گذشته است.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران اسلامی با شرکت در این راهپیمایی به یاوه سرایی های ترامپ رئیس جمهور آمریکا پاسخ قاطعی دادند، خاطرنشان می کند: حضور حماسی و پرشور مردم رفسنجان امسال پرشورتر از سالهای گذشته بود و به فرمایش مقام معظم رهبری شاهد ۲۲ بهمن تماشایی بودیم.

وی می افزاید: مردم خودشان انقلاب کردند و اکنون نیز به عنوان حافظان انقلاب از آن حراست می کنند و دشمنان هیچگاه خیر و صلاح ما را نخواسته اند و همواره به دنبال ضربه زدن به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی ادامه می دهد: بی‌تردید نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد رهبری امام خمینی(ره) و پس از ایشان امام خامنه ای(مدظله العالی)، خون هزاران شهید و حمایت مردم است و ان شاء الله به دست صاحب واقعی آن حضرت ولی عصر(عج) خواهد رسید.

خانم قاسمی دیگر فردی که در راهپیمایی حضور دارد به هرمزخبر می گوید: مردم با شرکت در این راهپیمایی درس عبرتی به همه بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی دادند و اعلام کردند که این انقلاب بر پایه مردم بنا شده و دست هر معاندی را از دست‌اندازی به این نظام کوتاه می کنیم.

وی با اشاره به اینکه حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه های شیطان بزرگ و ایادی آنها را خنثی می کند، بیان می کند: از آنسو مسئولان نیز باید قدرشناس و قدردان این مردم باشند، مردمی که همواره و در همه صحنه هایی که لازم به حضور آنان بوده حضور یافته اند لذا مسئولان نیز باید در صدد رفع مشکلات مردم و خدمتگذار آنان باشند.

گزارش: حسین میرزااسدی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *