به گزارش هرمزخبر ؛ حجت الاسلام عباس رمضانی پور صبح امروز ۲۲ بهمن ماه در جمع باشکوه راهپیمایان رفسنجانی در میدان شهدای این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی، اظهار کرد: به فرموده امام صادق(ع) خداوند وقتی اراده کند به بنده ای خیر و نیکی برساند و او را شایسته رحمت بداند او را دین شناس کرده و به مقررات اسلام آگاه می کند و دل او را از نعمت یقین بهره مند می کند و حضور شما ناشی از آگاهی به دین و مکتب حقه تشیع است.

وی افزود: حضور شما ناشی از یقین به انقلاب و نظامن مقدس جمهوری اسلامی و اعتقاد به ولایت فقیه است، امامت و ولایت را جزء اعتقادات خود می دانید و انقلابی بودن شما به همین حضورها مشخص می شود.
وی افزود: انقلابی ماندن مهمتر و اساسی تر است که باید در همه رفتارها و اعمال باید خود را نشان بدهد، با خدمت به مردم و صدای مردم را دیدن و شنیدن و به آن عمل کردن و در صدد حل کردن مشکلات مردم است.
وی تصریح کرد: عمده مشکلات بوجود آمده که صدای برخی افراد را درآورده مربوط به برخی کم کاری ها و ناکارامدی ها است که باید سطح کارآمدی خود را بالاتر ببریم. قوای مجریه، مققنه و قضائیه باید حسب الامر رهبر انقلاب بلاید به مسائل اساسی در خصوص رفاه حال مردم، معیشت، ازدواج، شغل و مسکن مردم توجه کنند.
امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه باید صدای مردم شنیده شود، تأکید کرد: گرفتاریهای مردم مانع نشد که امروز در صحنه نیایند و راهپیمایی نکنند و شعارهای انقلابی را بر زبان تکرار نکنند و دین شان را به انقلاب و اسلام ادا نکنند منتهی باید به مسائل و مشکلات مردم توجه شود.
رمضانی پور خاطرنشان کرد: رهبر فرزانه انقلاب این موضوع را بارها و بارها به مسئولان تذکر داده اند این افتتاحیه هایی که در این چند روز در شهرستان بود نمی توانند مشکلات اشتغال مردم را حل کند، آسفالت معابر، برخی سرمایه گذاریهای خصوصی جوابگوی مشکلات مردم رفسنجان نیست و باید به دنبال کارهای مهم و اساسی باشیم که هزاران شغل را بدنبال داشته باشد.
امام جمعه رفسنجان تأکید کرد: متاسفانه در ۱۵ سال گذشته آنچنان که باید پروژه اساسی و مهم که کارآمدی لازم را در شهرستان که اشتغال زیاد را به همراه داشته باشد شاهد نبودیم. مس سرچشمه رفسنجان که متعلق به مردم و سرزمین ملت انقلابی رفسنجان است متاسفانه کمترین اشتغال را از شهرستان رفسنجان داشته است.
رمضانی پور ابراز داشت: با وجود اینکه اخیراً بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان پروژه را اخیراً افتتاح کردند اما ما اشتغالی را شاهد نبودیم. بعضاً می گویند چرا امام جمعه، فرماندار و نماینده از حق ما ددفاع نمی کنند، هم به صورت خصوصی و عمومی و در تریبون ها از حق مردم رفسنجان دفاع کردیم.
وی ادامه داد: این مجتمع(مس سرچشمه) متعلق به مردم رفسنجان است و کمترین سهم اشتغال را داریم، اخیراً شنیده می شود می خواهند در پروژه ها از رفسنجانی ها استفاده نکنند که بنده از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در این جمع به طور اکید می خواهم اگر افرادی خودسرانه این حرف را می زنند آنها را تنبیه کرده و به آنان هشدار دهند.
امام جمعه رفسنجان عنوان کرد: مردم عزیز رفسنجان نباید حالت بدبینی برای آنان ایجاد شود، اشتغال حداکثری مس با وجود همه آلایندگی ها اعم از هوا، زمین و آب باید برای مردم رفسنجان باشد. اگر امنیت و آرامش را می خواهید و اگر همکاری همه مسئولان را می خواهید باید اشتغال شما از مردم رفسنجان باشد.
رمضانی پور در پایان از همه اقشار مردم رفسنجان برای حضور در راهپیمایی تشکر کرد و افزود: بین مسئولان شهرستان و همگرایی برای پیشرفت و ارتقای شهرستان وجود دارد و هیچ اختلافی بین مسئولان وجود ندارد و لذا تا پای خدمت به شما مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *