به گزارش هرمزخبر ، محمود حجتی عصر امروز ۱۲ بهمن ماه  در حاشیه بازدید از کشتارگاه صنعتی تعاونی مرغداران اظهار کرد: همت و تلاش در این حوزه قابل تقدیر است و آنچه در این کشتارگاه دیدیم جای دست مریزاد و تشکر دارد. البته این همه کار نیست.

وی افزود: دان هم باید از مبدأ خریداری شود در حالی‌ که شما دارید از بازار می‌خرید. ما باید حلقه‌های مفقوده را پیدا کرده و دست به دست هم دهیم و راه‌ حلی برای رفع و رجوع این مسائل بیابیم و به آن کمک کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: با این حرکتی که در بحث راه‌اندازی تعاونی انجام دادید، اگر چه مشکلات وجود دارد اما مشکل مرغداران کمتر شده است و ما هم این تعاونی را حمایت می‌کنیم. امیدوارم با تعاونی که دارید به روحیه همکاری شما روزبروز عمق ببخشد.

حجتی یادآور شد: در کشورهای توسعه‌ یافته هم به شکل تعاونی مسائل خود را برطرف کردند و از تک‌واحدی پرهیز کردند، زیرا با نوسانات در بازار عرضه و تقاضا تک‌واحدی یک مرغداری نمی‌تواند، پایدار باشد.

وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: مسائلی که در مورد پروانه مطرح شده است، باید برطرف شود و حداکثر همکاری صورت گیرد و اینگونه نشود که روند اخذ پروانه را از صفر آغاز کنند، مشکل ما از نظر فرهنگ عمومی این است که با هم کمتر کار می‌کنیم، اما شما این سد را شکستید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *