درباره ما

هرمزخبر خود را در امر اطلاع رسانی مستقل میداند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه و جریان خاصی نخواهد داشت

به گزارش خبرنگار هرمزخبر

حضرت روح الله:
“اصولا آنچه که باید در نظر گرفته شود خداست ، نه مردم، اگر صد میلیون آدم ، اگر تمام مردم دنیا یک طرف بودند و شما دیدید که همه آنها حرفی می زنند که بر خلاف حکم قرآن است بایستید و حرف خدا را بزنید، ولو اینکه تمام بر شما بشورند. انبیا هم همین طور عمل می کردند؛ مثلا موسی در مقابل فرعون مگر غیر از این عمل کرد؟”
صحیفه امام ج ۱۳ ص ۵۳

با سلام خدمت همه عزیزان:

پایگاه خبری هرمزخبر در نیرماه سال ۱۳۹۴ به همت جمعی از افراد دغدغه مند روستا با تبرک به نام حضرت فاطمه زهرا (س) پایه گذاری شد. هدف این جمع پوشش خلأ رسانه ای روستا در فضای مجازی و ارائه آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز روستا ، شهرستان ، استان، کشور و جهان بود.

اصول و ارزش ها

* «هرمزخبر» خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت».

* «هرمزخبر »در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز  دارد.

* اعضای تحریریه «هرمزخبر » اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.

رسالت

هرمزخبر ماموریت دارد به عنوان یکی از پایگاه های خبری تحلیلی شهرستان رفسنجان و استان کرمان، با کشف استعدادها و استفاده از ظرفیت های روستایی و شهرستانی از معبر تولید محتوای فاخر فارسی و حفظ و افزایش «میراث دیجیتالی» در فضای مجازی، برای ترویج و اعتلای گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارد.

این مجموعه رسانه ای می‌کوشد تا با رعایت اصول اخلاق اسلامی و با بهره‌گیری از مشورت صاحب نظران در حوزه فقه رسانه، از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک کشیده و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را منتشر نماید.

استراتژی این مجموعه رسانه ای «تقدم ارزشی» فرهنگ بر سیاست بوده از همین رو بر اطلاع رسانی، مطالعه آثار و ارائه آرا و بسترسازی مناسب برای پرداختن به موضوعات فکری و فرهنگی به عنوان ابزاری در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی تاکید می کند.

امیدآفرینی، معنویت افزایی، دشمن شناسی، تعقل، جامع نگری، خلاقیت، پاسداری از ارزش ها، ارائه الگوهای دینی- انقلابی و توجه به منویات رهبر فرزانه انقلاب در دستور کار این مجموعه خواهد بود.

هرمزخبر به پشتوانه یک نظام فکری مبتنی بر اندیشه سیاسی ولایت مطلقه فقیه، ضمن پرهیز از مرزبندی‌های کاذب و غیرواقعی سیاسی، تنگ‌نظری‌های مرسوم و معمول، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد و دست تمام کسانی که تمایل به همکاری با این مجموعه را دارند برادرانه و به گرمی می فشارد.

 

تماس با ما:

۰۹۱۶۲۴۳۱۸۰۱

hormozkhabar@gmail.com

info@hormozkhabar.com


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.